• Filters
Name Description Category Email
Suhaimi b. Hj. Abdullah

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap suhaimi@didkedah.gov.my
Abdul Halim b. Abdul Rahman

Merinyu Taliair (J22)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap abdhalim@didkedah.gov.my
Rosli b. Md. Zuki

Pembantu Tadbir (N17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap rosli@didkedah.gov.my
Hj. Wan Abd. Halim b. W. Hamid

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap wanhalim@didkedah.gov.my
Sahabudin b. Mohd Ali

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap sahabudin@didkedah.gov.my
Aliasyar b. Mustafa

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap aliasyar@didkedah.gov.my
Sharizan b. Sanawi

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap sharizan@didkedah.gov.my
Nasri b. Din

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap nasri@didkedah.gov.my
Anuar b. Hamid

Pembantu Tadbir (N17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap anuar@didkedah.gov.my
Abdullah b. Ali

Juruteknik (J17)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap abdullah@didkedah.gov.my
Nor Shahida Amira Binti Mohd Yatim

Pembantu Awam (H11)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap shahidaamira@didkedah.gov.my
Nor Azizul b. Yusof

Pembantu Am Rendah (N1)

JPS Kubang Pasu/Padang Terap azizul@didkedah.gov.my
Mohd Idrus Bin Amir

Jurutera - Jurutera Daerah (J48)

JPS Kulim/Bandar Baharu idrus@didkedah.gov.my
Nor Faridah Binti Mohd Nordin

Jurutera (J41)

JPS Kulim/Bandar Baharu faridah@didkedah.gov.my
Roslinawati bt. Man

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kulim/Bandar Baharu roslinawati@didkedah.gov.my
Suhaily bt. Suib

Penolong Jurutera (J29)

JPS Kulim/Bandar Baharu ailly@didkedah.gov.my
Ridzuan b. Ibrahim

Juruteknik Mekanikal

JPS Kulim/Bandar Baharu ridzuan@didkedah.gov.my
Mohd. Noor b. Abdullah

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu mohdnoor@didkedah.gov.my
Abdul Halim b. Chik

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu limchik@didkedah.gov.my
Mohd Sukhe b. Md. Din

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu matkie@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 17 Mac 2019