• Filters
Name Description Category Email
Othman Shukor b. Nordin

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan manshukor@didkedah.gov.my
Abdul Rani b. Hj. Ahmad

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan abdrani@didkedah.gov.my
Khalil b. Ahmad

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan khalil@didkedah.gov.my
Mohd Rodzi b. Hassan

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan rodzi@didkedah.gov.my
Shahidan b. Bok

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan shahidan@didkedah.gov.my
Mohd Faizal Riza b.Saad

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan faizalriza@didkedah.gov.my
Siti Rokiah bt. Mohamad

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan sitirokiah@didkedah.gov.my
Robihah bt. Bakar

Pelukis Pelan (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan robihah@didkedah.gov.my
Mahadzir Bin Abu Seman

Pembantu Tadbir - (N17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan mahadzir@didkedah.gov.my
Mohamad Fuzi Bin Ramli

Pembantu Tadbir - Kewangan (W17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan fuzi@didkedah.gov.my
Muhammad Fariz b. Harun

Pekerja Rendah Awam (R1)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan fariz@didkedah.gov.my
Syarifuddin Zaini b. Awang

Pembantu Am Rendah (N1)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan syarifuddin@didkedah.gov.my
Siti Aishah binti Choh

Pekerja Rendah Awam (R1)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan sitiaishahchoh@didkedah.gov.my
Rohaslinda binti Zainol Abidin

Pekerja Sambilan

JPS Kota Setar / Pendang / Yan rohaslinda@didkedah.gov.my
Baharudin Bin Ibrahim

Jurutera - Ketua Pen. Pengarah (J48)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal baharudin.ibrahim@water.gov.my
Md. Emran b. Hj. Osman

Juruteknik (J22)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal emranosman@didkedah.gov.my
Pramon a/p I Tum

Pembantu Tadbir - (N17)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal pramon@didkedah.gov.my
Mohammad Hafiz b. Hassan

Juruteknik (J17)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal hafiz@didkedah.gov.my
Mohamad Zahir b. Husin

Tukang (K2)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal mohdzahir@didkedah.gov.my
Suhaimi b. Said

Pembantu Tadbir - Penyelenggara Stor (N17)

Bhg. Perkhidmatan Mekanikal suhaimisaid@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 13 Januari 2019