• Filters
Name Description Category Email
Mashita Binti Sahrom

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian sahlan@didkedah.gov.my
Nurafida Binti Yaacob

Juruukur Bahan (J41)

Unit Ukur Bahan nurafida@didkedah.gov.my
Mohd Adam Bin Tajidi

Penolong Juruukur Bahan (JA29)

Unit Ukur Bahan adamtajidi@didkedah.gov.my
Affrizal Bin Amran

Pen. Jurutera Kanan (J36)

Unit Hidrologi affrizal@didkedah.gov.my
Mohd Hasaidy Bin Md Harith

Penolong Jurutera (J29)

Unit Hidrologi hasaidy@didkedah.gov.my
Noriza bt. Abdul Aziz

Pekerja Rendah Awam (R1)

Unit Hidrologi noriza@didkedah.gov.my
Mohd Nor Bin Mat Akhir

Pembantu Awam (H11)

Unit Hidrologi nor@didkedah.gov.my
Sofian Bin Mat Noor

Pembantu Awam (H11)

Unit Hidrologi sofian@didkedah.gov.my
Wahyudi Bin Wahab

Pembantu Awam (H11)

Unit Hidrologi
Mohamad Suaimi Bin Ramli

Jurutera - Jurutera Daerah (J48)

JPS Langkawi suaimi@didkedah.gov.my
Solehah bt. Mat Noh JPS Langkawi solehah@didkedah.gov.my
Pejabat/Am JPS Langkawi jpsl_admin@didkedah.gov.my
Mimi Hazura bt. Md Isa JPS Langkawi mimihazura@didkedah.gov.my
Muhammad Suffi b. Ahmad Paris

Penolong Jurutera (J29)

JPS Langkawi suffiparis@didkedah.gov.my
Muhammad Shahpri b. Endera Futtera JPS Langkawi mshahpri@didkedah.gov.my
Kosong JPS Langkawi
Muhammad Shuhardi b. Mat Saad

Juruteknik (J17)

JPS Langkawi shuhardi@didkedah.gov.my
Mohamad Khushairi b. Yahaya

Pen. Jurutera (JA29)

JPS Langkawi khushairi@didkedah.gov.my
Norsiah bt. Yahya

Pembantu Tadbir Rendah (N11)

JPS Langkawi norsiah@didkedah.gov.my
Rozita bt. Ismail

Pekerja Rendah Awam (R1)

JPS Langkawi rozita@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 24 Jun 2019