• Filters
Name Description Category Email
Solehah bt. Mat Noh JPS Langkawi solehah@didkedah.gov.my
Pejabat/Am JPS Langkawi jpsl_admin@didkedah.gov.my
Mimi Hazura bt. Md Isa JPS Langkawi mimihazura@didkedah.gov.my
Muhammad Suffi b. Ahmad Paris

Penolong Jurutera (J29)

JPS Langkawi suffiparis@didkedah.gov.my
Muhammad Shahpri b. Endera Futtera JPS Langkawi mshahpri@didkedah.gov.my
Md. Nor b. Salim

Juruteknik (J22)

JPS Langkawi norsalim@didkedah.gov.my
Din b. Ahmad

Juruteknik (J17)

JPS Langkawi dinahmad@didkedah.gov.my
Kosong JPS Langkawi
Muhammad Shuhardi b. Mat Saad

Juruteknik (J17)

JPS Langkawi shuhardi@didkedah.gov.my
Mohamad Khushairi b. Yahaya

Juruteknik (J17)

JPS Langkawi khushairi@didkedah.gov.my
Norsiah bt. Yahya

Pembantu Tadbir Rendah (N11)

JPS Langkawi norsiah@didkedah.gov.my
Rozita bt. Ismail

Pekerja Rendah Awam (R1)

JPS Langkawi rozita@didkedah.gov.my
Mohd. Khairul Azhar b. Md Zain

Pekerja Rendah Awam (R1)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan khairulazhar@didkedah.gov.my
Ir. Baharin Bin Bulat

Jurutera - Jurutera Daerah (J48)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan baharin@didkedah.gov.my
Nur Syuhada Binti Ahmad

Jurutera (J41)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan syuhada@didkedah.gov.my
Mat Jamil b. Yahaya

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan jamil@didkedah.gov.my
Nurul Fadzliana bt. Aziz

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan nurulfadzliana@didkedah.gov.my
Basharudin bin Putih

Juruteknik (J22)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan basharudin@didkedah.gov.my
Roshidi bin Ismail

Juruteknik (J22)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan roshidi@didkedah.gov.my
Syed Roslan b. Sy. Abd. Rahman

Juruteknik (J17)

JPS Kota Setar / Pendang / Yan sydlan@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 13 Januari 2019