• Filters
Name Description Category Email
Nur Izni Binti Mohd Idzham

Pembantu Awam (H11)

Ibu Pejabat izni@didkedah.gov.my
Zuriati Binti Yusof

Jurutera (J44) - Penolong Pengarah Kanan

Korporat zuriati@didkedah.gov.my
Ismadi Bin Ahmad

Pen. Jurutera Kanan (J36)

Korporat ismadi@didkedah.gov.my
Ariff Bin Johari

Pen. Kanan Jurutera (JA29)

Korporat ariff@didkedah.gov.my
Mohamad Firdaus Bin Kamal

Pegawai Sistem Maklumat (F17)

Korporat firdaus@didkedah.gov.my
Ahmad Zaki b. Osman

Pekerja Awam (H11)

Korporat zaki@didkedah.gov.my
Muhamad Bakri Bin Husain

Pekerja Awam (H11)

Korporat bakri@didkedah.gov.my
Mohamad Adhar Bin Yahaya

Pen. Pengarah Kanan (J44)

Bhg. Pembangunan adhar@didkedah.gov.my
Nur Ain Binti Alias

Pen. Pengarah Kanan (J44)

Bhg. Pembangunan nurain@didkedah.gov.my
Lee Keat Hock

Pen. Kanan Jurutera (J38)

Bhg. Pembangunan keathock@didkedah.gov.my
Mohd. Shahrudin b. Mohd. Norlin

Pen. Pegawai Senibina (JA29)

Bhg. Pembangunan shahrudin@didkedah.gov.my
Mohd. Akmal b. Ahmad Noordin

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan akmal@didkedah.gov.my
Salwa bt. Mansor @ Fadzil

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan salwa@didkedah.gov.my
Mohd Bakhri Bin Ali

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan bakhri@didkedah.gov.my
Noor Afza Binti Adnan

Pelukis Pelan (JA19)

Bhg. Pembangunan azfa@didkedah.gov.my
Fazlee Bin Haji Othman

Pembantu Operasi (N11)

Bhg. Pembangunan fazlee@didkedah.gov.my
Mohd. Zuraidee Bin Mohd Zain

Pembantu Operasi (N11)

Bhg. Pembangunan jpskedah@didkedah.gov.my
Khaliza Binti Sedek

Ketua Penolong Pengarah (J48)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian khaliza@didkedah.gov.my
Nurfarhana Binti Ahmad Supi

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian hafizul@didkedah.gov.my
Muhammad Bin Mahmud

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian mohammad@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 22 Ogos 2019