• Filters
Name Description Category Email
KOSONG

Pelukis Pelan (J22)

Korporat
Ahmad Zaki b. Osman

Pekerja Awam (H11)

Korporat zaki@didkedah.gov.my
Mohamad Firdaus Bin Kamal

Pegawai Sistem Maklumat (F17)

Korporat firdaus@didkedah.gov.my
Muhamad Bakri Bin Husain

Pekerja Awam (H11)

Korporat bakri@didkedah.gov.my
Noor Aini Binti Mat Isa

Jurutera (J44) - Pen. Pengarah Kanan

Bhg. Pembangunan nooraini@didkedah.gov.my
Lee Keat Hock

Pen. Kanan Jurutera (J36)

Bhg. Pembangunan keathock@didkedah.gov.my
Mohamad Ayub Bin Ishak

Jurutera (J44) - Pen. Pengarah Kanan

Bhg. Pembangunan ayub@didkedah.gov.my
Mohd. Shahrudin b. Mohd. Norlin

Juruteknik (J17)

Bhg. Pembangunan shahrudin@didkedah.gov.my
Mohd. Akmal b. Ahmad Noordin

Juruteknik (J17)

Bhg. Pembangunan akmal@didkedah.gov.my
Salwa bt. Mansor @ Fadzil

Juruteknik (J17)

Bhg. Pembangunan salwa@didkedah.gov.my
Ahmad Shukri b. Saad

Juruteknik Kanan (J22)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian ashukrisaad@didkedah.gov.my
Mohammad Sahlan b. Saarani

Juruteknik (J17)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian sahlan@didkedah.gov.my
Mohamad Hafizul Bin Hamid

Jurutera - Pen. Pengarah Kanan J44

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian hafizul@didkedah.gov.my
KOSONG

Pen. Kanan Jurutera (J36)

Unit Ukur Bahan
Tuan Hj. Ahmad Dali b. Hassan

Juruteknik (J22)

Unit Ukur Bahan ahmaddali@didkedah.gov.my
Affrizal Bin Amran

Pen. Jurutera (J29)

Unit Hidrologi affrizal@didkedah.gov.my
KOSONG

Juruteknik (J17)

Unit Hidrologi
Suhaily bt. Suib

Penolong Jurutera (JA29)

Unit Hidrologi ailly@didkedah.gov.my
Noriza bt. Abdul Aziz

Pekerja Rendah Awam (R1)

Unit Hidrologi noriza@didkedah.gov.my
Marinamarican Bin Abdullah

Jurutera - Jurutera Daerah (J48)

JPS Langkawi marinamarican@water.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 13 Januari 2019