• Filters
Name Description Category Email
Mohamad Azali b. Abu Bakar

Penolong Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling azalibakar@didkedah.gov.my
Juhari b. Md. Ali

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling juhari@didkedah.gov.my
Mohamad Ridzam b. Jusoh

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling ridzam@didkedah.gov.my
Shahriful Azhar b. Hassan

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling shahriful@didkedah.gov.my
Nor Hafizah bt Yahaya

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling hafizah@didkedah.gov.my
Noorzita bt. Mustafa

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling noorzita@didkedah.gov.my
Shuhel b. Mohd Saad

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling shuhel@didkedah.gov.my
Mohd Tarmizi b. Taib

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling tarmizi@didkedah.gov.my
Othman b. Shariff

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling othman@didkedah.gov.my
Intan Zahida bt. Abu Bakar

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling intan@didkedah.gov.my
Azhar b. Ahmad

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling azhar@didkedah.gov.my
Ku Izham b. Ku Din

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling kuizham@didkedah.gov.my
Johari b. Ali

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling johari@didkedah.gov.my
Mohd Radzi b. Ishak

Juruteknik (J17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling mradzi@didkedah.gov.my
Shaari b. Abdullah

Merinyu Taliair

JPS Kuala Muda/Sik/Baling hshaari@didkedah.gov.my
Amir Budiman Bin Abdullah

Jurutera - Ketua Pen. Pengarah (J48)

RTB Kedah amirbudiman@didkedah.gov.my
Zanatundur Binti Zainol Abidin

Juruteknik Awam (J22)

RTB Kedah zanatundur@water.gov.my
Norshakila Bt Bakar

Juruteknik (J17)

RTB Kedah norshakila@didkedah.gov.my
Khairul Azizul Bin Mohd. Hashim

Pembantu Am Pejabat (N1)

RTB Kedah khairulazizul@didkedah.gov.my
Mohd Rosdi b. Mahmud

Juruteknik (J22)

RTB Kedah rosdi@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 24 Jun 2019