• Filters
Name Description Category Email
Wan Mohd Asri b. Wan Chik

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu asri@didkedah.gov.my
Suhaily bt. Suib

Pen. Jurutera (JA29)

JPS Kulim/Bandar Baharu ailly@didkedah.gov.my
Kamaruddin b. Abdullah

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu kamaruddin@didkedah.gov.my
Rosidi b. Md. Ali

Juruteknik

JPS Kulim/Bandar Baharu rosidi@didkedah.gov.my
Rosli b. Shafie

Pembantu Tadbir (N17)

JPS Kulim/Bandar Baharu rosli2@didkedah.gov.my
Rasidah binti Zakaria

Pembantu Tadbir (W17)

JPS Kulim/Bandar Baharu rasidah@didkedah.gov.my
Muhamad Afiq bin Mahinan

Pekerja Rendah Awam

JPS Kulim/Bandar Baharu muhdafiq@didkedah.gov.my
Mahinan b. Hamid

Pemandu

JPS Kulim/Bandar Baharu nan@didkedah.gov.my
Abdul Malek b. Wahab

Pemandu

JPS Kulim/Bandar Baharu malek@didkedah.gov.my
Rajamanickam A/L Ponnusamy

Pemandu

JPS Kulim/Bandar Baharu raja@didkedah.gov.my
Razali b. Ishak

Pekerja Rendah Awam

JPS Kulim/Bandar Baharu razalishak@didkedah.gov.my
Baharudin Bin Ahmad

Jurutera - Jurutera Daerah (J48)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling baharudin@water.gov.my
Nurul Syariza Binti Ramli

Jurutera (J41)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling syariza@didkedah.gov.my
Yahaya b Shariff

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling yahaya@didkedah.gov.my
Mohd Amin b. Ahmad

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling amin@didkedah.gov.my
Siti Zahirah bt Abd Hamid

Pembantu Tadbir (N22)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling sitizahirah@didkedah.gov.my
Nadzrin b. Nadzim

Pembantu Tadbir - Kewangan (W17)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling nadzrin@didkedah.gov.my
Mhotar b. Ali

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling mhotar@didkedah.gov.my
Abu Bakar b. Husain

Pen. Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling ashburn@didkedah.gov.my
Mohamad Azali b. Abu Bakar

Penolong Jurutera (J29)

JPS Kuala Muda/Sik/Baling azalibakar@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : pro[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 25 September 2019