• Filters
Name Description Category Email
Ir. Baharuddin bin Abdullah

Jurutera - Pengarah (J54)

Ibu Pejabat baharuddin_a@didkedah.gov.my
Fairus Binti Ahmad

Jurutera - Timbalan Pengarah Operasi (J52)

Ibu Pejabat fairus@didkedah.gov.my
Hasmi Bin Mat

Jurutera - Timbalan Pen. Pembangunan (J52)

Ibu Pejabat hasmi@water.gov.my
Shahruzzaman B. Jibin

Ketua Pen. Pengarah Khid. Pengurusan (N44)

Ibu Pejabat shahruzzaman@didkedah.gov.my
Peg. Perhubungan Awam Ibu Pejabat pro@didkedah.gov.my
Webmaster JPS Kedah Ibu Pejabat webmaster@didkedah.gov.my
Zarina Binti Ahmad

Pembantu Tadbir - (N26)

Ibu Pejabat zarina@didkedah.gov.my
Siti Ashah bt. Hj. Abu Talib

Pembantu Tadbir - Kesetiausahaan (N27)

Ibu Pejabat sitiashah@didkedah.gov.my
Az Linda Binti Abdullah

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N17)

Ibu Pejabat jpskedah@didkedah.gov.my
Fazlee Bin haji Othman

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N17)

Ibu Pejabat fazlee@didkedah.gov.my
Hartini bt. Yahaya

Pembantu Tadbir Rendah - Jurutaip

Ibu Pejabat hartini@didkedah.gov.my
Mohd Roslan Bin Tahir

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N22)

Ibu Pejabat jpskedah@didkedah.gov.my
Sharifah Aziah bt. Syed Ali

Pembantu Tadbir - Perkeranian /Operasi

Ibu Pejabat shaziah@didkedah.gov.my
Noraini bt. Samsudin

Pembantu Tadbir Rendah - Jurutaip

Ibu Pejabat aini@didkedah.gov.my
Muhammad Nasharuddin b.Md.Nor

Pembantu Tadbir - Kewangan (W22)

Ibu Pejabat nasha@didkedah.gov.my
Habsah bt. Mohamad

Pembantu Tadbir - Kewangan (W17)

Ibu Pejabat habsah@didkedah.gov.my
Mohd Zawawi Bin Yahaya

Pembantu Tadbir - Kewangan (W17)

Ibu Pejabat zawawi@didkedah.gov.my
Mohd Sobri b. Hashim

Pembantu Tadbir - Penyelenggara Stor (N17)

Ibu Pejabat sobri@didkedah.gov.my
Zuriati Binti Yusof

Jurutera (J44) - Penolong Pengarah Kanan

Korporat zuriati@didkedah.gov.my
Ariff Bin Johari

Pen. Kanan Jurutera (JA29)

Korporat ariff@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.52s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 14 Ogos 2018