• Filters
Name Description Category Email
Ir. Baharuddin bin Abdullah

Jurutera - Pengarah (J54)

Ibu Pejabat baharuddin_a@didkedah.gov.my
Fairus Binti Ahmad

Jurutera - Timbalan Pengarah Operasi (J52)

Ibu Pejabat fairus@didkedah.gov.my
Hasmi Bin Mat

Jurutera - Timbalan Pen. Pembangunan (J52)

Ibu Pejabat hasmi@water.gov.my
Shahruzzaman B. Jibin

Ketua Pen. Pengarah Khid. Pengurusan (N44)

Ibu Pejabat shahruzzaman@didkedah.gov.my
Peg. Perhubungan Awam

Pegawai Perhubungan Awam

Ibu Pejabat pro@didkedah.gov.my
Webmaster JPS Kedah

Laman Web Rasmi

Ibu Pejabat webmaster@didkedah.gov.my
Siti Ashah bt. Hj. Abu Talib

Pembantu Tadbir - Kesetiausahaan (N27)

Ibu Pejabat sitiashah@didkedah.gov.my
Zarina Binti Ahmad

Pembantu Tadbir - (N26)

Ibu Pejabat zarina@didkedah.gov.my
Nur Marzlina Binti Marzuki

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N22)

Ibu Pejabat jpskedah@didkedah.gov.my
KOSONG

Pembantu Tadbir - Kewangan (W22)

Ibu Pejabat
Habsah bt. Mohamad

Pembantu Tadbir - Kewangan (W22)

Ibu Pejabat habsah@didkedah.gov.my
Mohd Zawawi Bin Yahaya

Pembantu Tadbir - Kewangan (W22)

Ibu Pejabat zawawi@didkedah.gov.my
Noraffiza Binti Abdul Ghani

Pembantu Tadbir - Penyelenggara Stor (N22)

Ibu Pejabat affiza@didkedah.gov.my
YM Tunku SHahriman Bin Tunku Aziz

Penyelenggara Stor (N19)

Ibu Pejabat shahriman@didkedah.gov.my
Az Linda Binti Abdullah

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N22)

Ibu Pejabat jpskedah@didkedah.gov.my
Hartini bt. Yahaya

Pembantu Tadbir  (N19)

Ibu Pejabat hartini@didkedah.gov.my
Shatirah Bin Salim

Peg. Khidmat Pelanggan (N17)

Ibu Pejabat shatirah@didkedah.gov.my
Hussnie Bin Aris

Pembantu Tadbir - Perkeranian/Operasi (N11)

Ibu Pejabat fazlee@didkedah.gov.my
Syamil Bin Shafie

Pembantu Operasi (N11)

Ibu Pejabat syamil@didkedah.gov.my
Mohd Noor Aiman Bin Azmi

Pembantu Awam (H11)

Ibu Pejabat aiman@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : webmaster[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.49s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 24 Jun 2019